Įsilaužėlis

Įsilaužėlis

 

Pagal populiarųjį Matso Wahlio romaną „Įsilaužėlis” pastatytame spektaklyje pasakojama apie niekada savo tėvo nemačiusį paauglį, kuris ieško teisingo gyvenimo kelio, tačiau vis labiau įsisuka į kasdienybės chaoso verpetą. .
Spektaklio kūrėjai akcentuoja visiems paaugliams kylančius klausimus: kas yra tiesa, kas yra draugystė, meilė ir tikroji žmogaus savivertė?
Spektaklis pasižymi išskirtiniu, originaliu, specialiai šiam spektakliui kompozitoriaus Deivido Gnedino sukurtu garso takeliu. Visuomenės atstumtų paauglių dienoraščių tekstų ištraukos skambės hip-hopo muzikos fone – tai dar vienas būdas pasireikšti jaunam, maištaujančiam, vartotojiška visuomene nusivylusiam žmogui.
„Įsilaužėlyje” paliečiamos iki skausmo aktualios temos: draugystė, meilė, tiesa, gyvenimo prasmė.Šios temos, perteiktos jauno žmogaus akimis, drąsiame ir provokuojančiame spektaklyje apie didmiesčio jaunimo būtį, privers paauglius, jų tėvus ir mokytojus kiek kitaip pažvelgti į mus visus supančiojusią kasdienybę.

Inscenizacijos autorė ir režisierė – Agnė Sunklodaitė
Kompozitorius- Deividas Gnedinas
Scenografės- Silvija Puodžiūnaitė ir Roberta Poškaitė
Video projekcijų autorius-  Kornelijus Jaroševičius

Už titulinę spektaklio dainą „Žmogus, velniškai bijantis stebuklo” dėkojame Lilui ir Innomine !

2019 metais X-ajame Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje „Labaiteatras” su spektakliu „Įsilaužėlis” buvo apdovanotas už Debiutą, o aktoriui Aurimui Bačinskui už Jon Jono vaidmenį įteiktas specialus Dalios Tamulevičiūtės giminių prizas.

Rekomenduojame žiūrovams nuo 14 metų.

2017-2019 metais Elzės ir Džon Džono vaidmenis atliko Kamilė Rutkaitė ir Aurimas Bačinskas

Vaidina

Dominykas Vaitiekūnas
Skaistė Grašytė
Mindaugas Ancevičius
Spektaklio galerija
0

Krepšelis