Labaiteatras pristato naują video klipą iš klipų serialo „3P Show“

2017 m. gegužės 5 d.

„Labaiteatras“ pristato naujutėlaitį video klipą „Mylėt tave- mano dalia“. Tai antroji Lietuvoje analogų neturinčio klipų serialo „3P Show“ serija. Praėjusiais metais teatro kūrėjai pristatė įvadinę ir pirmąją šio  serialo dalis.
„Artėja vasara, baigiame teatrinį , tuoj atidarysime vasaros sezoną, todėl pats laikas pasilinksminti ir pristatyti dar vieną mūsų ironiškojo serialo dalį“,- sako aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė ir tuoj pat priduria, kad tas linksmumas daugiau ironiškas, o šiame seriale pasakojama istorija paprasta, bet graudi ir juokinga, nes siužetas – mūsų nūdienos atspindys. „Žinoma, mes viską išdidiname, bet apsidairykim aplink- vien verslininkai, pardavinėjantys „mėšlą“, barakudos arba „apsukruolės“, visur patenkančios, kur pinigais kvepia, nukvaišę lovelasai, vietiniai mafijozai, karaliukai ir kiti panašūs veikėjai. Tiesiog juokas pro ašaras. Galima viską matant verkti, dejuoti, emigruoti, bet galima ir pasijuokti. Mes renkamės juoką. Ne todėl, kad mums nerūpi, o todėl, kad juokas kartais daug galingesnis už kitus ginklus“,- sako „Labaiteatro“ režisierė.
„O šalia juoko labai dera ir muzika. Tauta, kuri moka pasijuokti ir dainuoti, neabejotinai turi šviesią ateitį“- šypsosi serialo kompozitorius Deividas Gnedinas.
Primename, kas klipų serialo „3P Show“ siužeto pagrindą sudaro šiuolaikinė „Trijų paršelių“ pasakos versija suaugusiems. Tai istorija apie tris brolius Paršus- Petrą, Alfonsą ir Joną, jų kelyje pasipainiojusią Dalią Kriuksaitę ir mafijozą Stasį Vilką. Kas, kaip, su kuo ir už kokius pinigus- sužinosite kitose serijose.

P.s.:Dar šį pavasarį žiūrovus turėtų pasiekti ir trečioji serija apie senstelėjusį lovelasą.

0

Jūsų krepšelis