„Labaiteatras“ kviečia šv. Kalėdas sutikti kartu

2016 m. spalio 12 d.

Nors ruduo dar tik įpusėjo, „Labaiteatras“ kviečia nepamiršti, kad jau ne už kalnų gražiausios metų šventės- šv. Kalėdos ir Naujieji metai. „Kviečiame jau šiandien paskambinti mums ir užsisakyti spektaklį su Kalėdų seneliu“,- sako teatro kūrėjai. O rinktis žiūrovai tikrai turi iš ko. Didesnėms mažųjų žiūrovų auditorijoms skirti teatralizuoti koncertai „Kai užaugsiu būsiu“ bei „Aplink pasaulį 2“, mažesniam žiūrovų skaičiui- muzikinis spektaklis-žaidimas „Aplink pasaulį“. Kalėdinei suaugusiųjų šventei puikiai tinka šmaikštus teatralizuotas koncertas, muzikinė komedija „3P Show“. Po visų pasirodymų žiūrovus aplankys  Kalėdų senelis.

Teatras taip pat organizuoja kalėdinius spektaklius mokykloms, kurie bus rodomi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Vilniuje, Vilniaus g. 41. Numatomos šventinės datos mokykloms: gruodžio 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22 dienomis. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į teatro vadybą.
Šventinius pasirodymus užsakyti galite elektroniniu paštu  vadyba@labaiteatras.lt arba skambindami telefonu +37061260793
Daugiau informacijos apie spektaklius

http://labaiteatras.lt/spektakliai/

 

0

Krepšelis