Į pamoką su „Labaiteatru“

2016 m. rugsėjo 14 d.

Šeimai kuriantis „Labaiteatras“ naująjį teatrinį sezoną pradeda pačių inicijuotu projektu „Į pamoką su „Labaiteatru“. Projektas skirtas Vilniaus bei kitų Lietuvos miestų pradinių klasių moksleiviams ir jų mokytojams, siekiant plėsti netradicinio ugdymo galimybes, ugdyti kūrybiškus, mąstančius ir smalsius vaikus.

Kūrėjai pradinukus ir jų mokytojus kviečia apsilankyti edukaciniuose spektakliuose-žaidimuose  „Aplink pasaulį“, “Aplink pasaulį 2“, „Gintaro šalies paslaptys“, „Interviu su šlykštukais“ bei teatralizuotame koncerte „Kai užaugsiu būsiu…“. Spektakliai bus rodomi darbo dienomis, moksleiviams tinkamu laiku, Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje Vilniuje bei kultūros centrų ir bibliotekų salėse kituose Lietuvos miestuose.

AP 10 Isaiah Urken AP 9 Isaiah Urken

„Visi šie spektakliai gali tapti įdomesne pasaulio ar gamtos pažinimo, lietuvių literatūros, tautosakos ar geografijos pamoka. Spektaklių interaktyvumas suteikia galimybę vaikams patiems dalyvauti spektaklio veiksme, todėl edukacinę medžiagą jie pasisavina daug efektyviau, – sako spektaklių režisierė Agnė Sunklodaitė.

AP2 2 foto Isaiah Urken AP2 11 foto Isaiah Urken

Jeigu žiūrovai pageidaus, po spektaklio bus organizuojami susitikimai su spektaklio kūrėjais, kurių metu jaunieji žiūrovai galės užduoti visus jiems rūpimus klausimus. Šį projektą „Labaiteatro“ kūrėjai vykdo jau antrus metus ir labai džiaugiasi, kad sulaukia gausybės gerų atsiliepimų.

kub-isaiah-urken-13 kub-isaiah-urken-1

„Džiugu, kad mokytojai su savo auklėtiniais sugrįžta pas mus, kartais po keletą kartų lanko tuos pačius spektaklius. Tai tik įrodo, kad dirbame teisinga linkme“,- sako „Labaiteatro“ vadovas  Deividas Gnedinas.

Isaiah Urken IsS 14 Isaiah Urken IsS 15

Spektaklio – žaidimo žanras suteikia galimybę keliauti po skirtingas šalis, tapti netgi tų šalių gyventojais spektaklyje „Aplink pasaulį“ ir teatralizuotame koncerte „Aplink pasaulį 2“, paimti interviu iš Sliekų, Vorės, Rupūžės, Gyvatės ir sužinoti daug įdomių dalykų apie juos spektaklyje „Interviu su šlykštukais“, žaisti lietuvių liaudies žaidimus, minti mįsles, sukurti liaudies muzikantų kapelą ir netgi joti į medžioklę su kunigaikščiu Gediminu spektaklyje „Gintaro šalies paslaptys“ arba „pasimatuoti“ įvairias profesijas teatralizuotame koncerte „Kai užaugsiu būsiu…“ Žaidimas – puikus pagalbininkas, ugdant jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikus. „Susitikime ir pažaiskime kartu !“,- kviečia „Labaiteatro“ kūrėjai.

GSP 3 Isaiah Urken GSP 4 Isaiah Urken

 

Džiaugiamės, kad mūsų veikla tiki ir mumis pasitiki vis daugiau organizacijų.

Prie projekto „Į pamoką su „Labaiteatru“ prisijungė informacinis partneris – portalas vaikodiena.lt  bernardinai.lt  penki.tv  Ačiū !

Jeigu turite minčių ir noro prisidėti prie mūsų iniciatyvos – rašykite mums ! 

 

Dėl užsakymų kreipkitės į teatro vadybininkę Adelę tel. +37061260793 vadyba@labaiteatras.lt

Pasirodymų datas pagal projektą „Į pamoką su „Labaiteatru“ rasite teatro repertuaro skiltyje arba paspaude čia

Dėmesio! Susidarius 70 ir daugiau žiūrovų grupei, spektaklio rodymo dieną ir laiką galima derinti indvidualiai.

0

Jūsų krepšelis