Būsimos profesijos paieškos „Labaiteatro“ premjeroje „Kai užaugsiu, būsiu…“

2016 m. liepos 15 d.

Įsibėgėjęs „Labaiteatro“ vasaros teatrinis sezonas dovanoja teatro gerbėjams antrą premjerą. Liepos 17 dieną, sekmadienį, Žagarės vyšnių festivalyje įvyks teatralizuoto koncerto visai šeimai „Kai užaugsiu, būsiu…“ premjera. Vėliau šį pasirodymą galės išvysti ir Taujėnų, Šilalės, Jonavos bei kitų Lietuvos miestų gyventojai.

„Vasaros pradžioje pakvietėme suaugusius į teatralizuoto koncerto „3P SHOW“ premjerą, o dabar laukiame ir mažųjų žiūrovų, kuriems suteiksime puikią galimybę „pasimatuoti“ įvairias profesijas interaktyvaus teatralizuoto koncerto „Kai užaugsiu, būsiu…“ metu“, – sako režisierė Agnė Sunklodaitė, pati vaikystėje svajojusi tapti ledų pardavėja, mokytoja ir net astronaute.

Teatralizuoto koncerto „Kai užaugsiu būsiu…“ scenoje vaikams gaisrininko, kosmonauto, ūkininko, poeto ir kitų profesijų ypatybes atskleis aktoriai Eimantas Bareikis ir Mindaugas Ancevičius. „Tiek vaikams, tiek jų tėveliams norime pasakyti – visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą“, – sako aktorius Eimantas Bareikis, kuris vaikystėje svajojo  būti alpinistu – deimantų ieškotoju ir mylimai mamai surasti patį didžiausią brangakmenį. „Visi rimti ateities planai gimsta dar smėlio dėžėje, žaidžiant, fantazuojant. Žaidimai – tai labai rimta“, – sako aktorius Mindaugas Ancevičius, kuris vaikystėje svajojo tapti popiežiumi.

„Kai užaugsiu, būsiu…“ muziką kuria kompozitorius Deividas Gnedinas, vaikystėje svajojęs būti traktorininku. „Kai buvau mažas, save įsivaizdavau dardantį per laukus didžiuliu traktoriumi. Taip jau atsitiko, kad šios priemonės vairo taip ir neteko pasukioti, bet likimas man suteikė galimybę muzikos garsais atskleisti, kaip tas traktorius burzgia. Norite žinoti, kokia nata geriausiai tam tinka? O kaip skamba kylanti į kosmosą raketa?“, – klausimus žeria kompozitorius Deividas Gnedinas.

Teatralizuoto koncerto visai šeimai premjera įvyks liepos 17 dieną Žagarės vyšnių festivalio metu. Pasirodymas įvyks 13 valandą, Žagarės dvaro parke. 14 valandą toje pačioje scenoje „Labaiteatras“ parodys ir teatralizuotą koncertą suaugusiems „3P SHOW“. Pastarojo premjera įvyko vasaros pradžioje ir jau tapo įvairių miestų švenčių bei festivalių puošmena. „3P SHOW“ – tai šiuolaikinė ironiška pasakos „Trys paršiukai“ versija suaugusiems. Istoriją seka teatrališkasis reperis Medonas, scenoje vaidina ir dainuoja aktoriai Agnė Sunklodaitė ir Vytautas Rašimas.

0

Jūsų krepšelis